Správa společností

Našim klientům nabízíme exkluzivní služby na špičkové úrovni s možnostíindividuálního řešení.

ZALOŽENÍ SPOLEČNOSTI

Založení společnosti včetně poradenských služeb, vypracování dokumentace, zajištění notáře, ohlášení živnosti a sepsání návrhu zápisu do obchodního rejstříku.

POSKYTNUTÍ SÍDLA

Rádi vám poskytneme sídlo společnosti v Praze. Poskytnutí sídla firmy především ušetří spoustu nákladů. Nemusíte platit vlastní administrativní tým, ani vynakládat velké finanční prostředky na pronájem, ba dokonce výstavbu vlastního sídla firmy, pokud ho vyloženě nepotřebujete. Naše sídlo společnosti vám zajistí profesionální administrativní servis. V Praze už využívá virtuální kanceláře přes osm tisíc společností. Ušetříte tak za nájem nebo vlastní sekretářku.

ZMĚNY V OBCHODNÍM REJSTŘÍKU

Zprostředkujeme kompletní změnu v obchodním rejstříku na základě plné moci. U změn sídla zároveň na přání klienta zajistíme i nahlášení změn na finančním úřadě, na registru vozidel, na správě sociálního zabezpečení, na katastru nemovitostí, případně zajistíme přeregistraci ochranných známek a různých zvláštních oprávnění.

OSOBNÍ ASISTENTKA

Nevyplatí se vám najímat si asistentku na stálý pracovní úvazek, a přesto její služby občas potřebujete? Potřebujete objednat hotel, rezervovat pronájem automobilu, postarat se o svůj kalendář nebo třeba oběhnout úřady? Osobní asistentka vyřídí vaši administrativu a vy zaplatíte jen ten čas, který pro vás skutečně pracovala. Služba osobní asistentka vám ušetří spoustu času a financí, ve srovnání s náklady na vlastního zaměstnance. Co pro vás může virtuální osobní asistentka udělat? Zařídí rezervaci hotelů, letenek, jízdenek. Zastoupí vaši společnost při jednání s úřady. Vyřídí např. parkovací kartu, přihlášení vozidla, výpisy z registrů apod. Postará se o organizaci vašeho pracovního kalendáře

LIKVIDACE A PRODEJ SPOLEČNOSTÍ

Zajišťujeme poradenství při likvidaci a prodeji společností.

 

7

REFERENCE