o nás

OD ROKU 2006

European Tax & Accounting Company, s.r.o.

Historie daňově poradenské společnosti European Tax & Accounting Company, s.r.o. sahá do období roku 2006, kdy byla společnost založena. Od jejího založení je společnost vedena daňovým poradcem Ing. Bc. Pavlem Podlešákem, který je také po celou dobu jejím vlastníkem.

European Tax & Accounting Company, s.r.o. je značka se kterou spolupracují prvotřídní odborníci a je tak připravena poskytovat své služby ve všech oborech podnikání. Společnost od svého počátku poskytuje služby v oblasti auditu, daní, účetnictví, mzdového účetnictví, zpracování business plánů, zajišťování úvěrů, podnikového poradenství, jakož i dalších služeb spojených s chodem společnosti.

OD ROKU 2009

European Tax & Accounting Company, s.r.o.

Od roku 2009 se společnost také věnuje zakládání ready made společností, poskytování virtuálních kanceláří a mezinárodnímu daňovému plánování, které je s oblibou využíváno většinou společností u nás i v zahraničí.

Naše společnost klade vysoké nároky na kvalitu poskytovaných služeb a spokojenost zákazníka je ve firemní hierarchii na prvním místě.

Klíčem k našemu úspěchu je tým vysoce kvalifikovaných odborníků v jednotlivých oborech činnosti, kteří poskytují klientům ucelená řešení promyšlená do nejmenších detailů s využitím jak tuzemských tak zahraničních zkušeností z nejrůznějších oborů podnikání.

Neváhejte nás kontaktovat

Postaráme se o vás. Dosud jsme o svých kvalitách přesvědčili velké množství klientů. Pokud k nim chcete patřit i vy, neváhejte nás kontaktovat.